Wyprowadzanie psów, opieka nad zwierzętami w Poznaniu


         

          Planowany urlop lub niespodziewany wyjazd, krótki weekend poza domem lub dłuższy pobyt za granicą, święta, dużo pracy, choroba, nieprzewidziane, trudne okoliczności – posiadanie zwierzęcia może w takich sytuacjach sprawiać trudności.

 

          Opieka nad zwierzętami wymaga czasu oraz skupienia, których niekiedy brakuje w naszym życiu. Gdy troszczymy się o naszych pupili, doskonale wiemy, czego potrzebują – a jest tym opieka, uwaga oraz poczucie bezpieczeństwa. Profesjonalna opieka nad psem, kotem oraz innymi zwierzętami jest moją pracą oraz pasją.

 

          Firma Lunaris to nie tylko wyprowadzanie psów. Oferuję Państwu oraz Państwa ulubieńcom szeroki zakres usług.

 

          Usługi obejmują:

 

  • Całodobowa i godzinowa opieka w domu Opiekuna.
  • Całodobowa i godzinowa opieka w domu Właściciela zwierzęcia.
  • Opieka nad psem.
  • Opieka nad kotem.
  • Spacery, rozrywki.
  • Pielęgnacja zwierząt.
  • Wizyty u weterynarza.
  • Aplikowanie leków (po wcześniejszej konsultacji).
  • A także opieka nad innymi zwierzętami towarzyszącymi (opieka nad gryzoniami, ptakami egzotycznymi, rybami akwariowymi, gadami i in.).

        

              Cennik ustalany indywidualnie.

 

          W opiece nad psem liczy się pozytywna energia oraz czas poświęcony na spacery oraz zabawy. W trakcie opieki nad kotem trzeba liczyć się z humorami tych niezwykłych zwierząt. Opieka nad ptakami egzotycznymi czy rybami akwariowymi to obowiązek dbania o czystość.

 

          Specjalizuję się w opiece nad zwierzętami już od wielu lat, dlatego doskonale rozumiem potrzeby każdego pupila. Nie ograniczam się tylko do wyprowadzania psów czy uzupełniania miski karmą, ale troszczę się o to, żeby moja usługa opieki nad zwierzętami była kompleksowa – dotyczyła profesjonalnej opieki i karmienia, ale także pielęgnacji, rozrywek i wizyt u weterynarza.

 

          Nie musisz zostawiać swojego pupila u przypadkowej osoby, która ma swoje własne obowiązki – pracę, hobby, rodzinę. Doskonale rozumiem właścicieli zwierząt, którzy chcą zapewnić swoim zwierzętom troskę oraz prawdziwą miłość.

 

          Jeśli mieszkasz na terenie Poznania lub okolic, skontaktuj się ze mną, a udzielę Ci wszystkich szczegółowych informacji. Chętnie dowiem się, co lubi, a czego nie lubi Twój pupil, jak wygląda Wasza codzienna rutyna i czego ode mnie oczekujesz.